23 Nisan’da çocuklar doyasıya eğlenecek

Haydi çocuklar eğlenceye

Belediyemiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara yönelik dolu dolu etkinlik hazırladı. Çocuklar, 23 Nisan’da gönüllerince eğlenecek.

Çocukların kendi bayramlarında doyasıya eğlenmeleri amacıyla Buhara Kültür Merkezinde çeşitli etkinliklerin yer aldığı bir program hazırladıklarını söyledi. Animasyon gösterileri, yarışmalar, Hacivat ve Karagöz gösterileri, ortaoyunu (Meddah), tırmanma duvarı, pop konseri, çocuk oyun parkurları, akıl oyunları, yüz boyama,buz pateni, bowling turnuvası, futsal turnuvasıve sevimli patiler CIRCUS gösterilerinin yer alacağını belirten Başkan Külcü, tüm çocukları çocuk şenliğine davet etti.

Belediye olarak 23 Nisan şenliklerini gelenekselleştirdiklerini ifade eden Başkan Külcü, “Çocuklarımız, düzenleyeceğimiz etkinliklerle eğlence dolu iki gün geçirecekler. Bu eğlenceler 22 Nisan Cumartesi günü başlayacak ve 23 Nisan Pazar günü de 10.00 – 17.00 arasında devam edecek.Çocuklarımıza balon, meyve suyu, pamuk şekeri, kağıt helva, Osmanlı macunu, ahşap oyuncaklar dağıtacağız. Mahallelerde bulunan Çorum Belediyesi Gençlik Merkezleri’ne gelen çocuklarımızın ve velilerinin Buhara Kültür Merkezi’ne ulaşımlarını ücretsiz olarak sağlayacağız. Tüm çocuklarımızı Gençlik Merkezlerimize ve Buhara Kültür Merkezimize aileleri ile birlikte gönüllerince eğlenmeye davet ediyoruz.” dedi.

Sevimli Patiler CIRCUS Çorum’da
Belediyemiz bu yıl çocuk şenliğine bir yenilik daha ekleyerek dünyaca ünlü “Sevimli Patiler CIRCUS”u çocuklarla buluşturacak.

10 sevimli köpek, 10 sevimli kedi, 1 papağan ve 4 oyuncudan oluşan Sevimli Patiler CIRCUS gösterisi Nisan’da saat 12.00 ve 14.30’te iki kez sahne alacak. Gösteri Devlet Tiyatro Salonu’nda yapılacak.

11 Mayıs 2017
373 kez görüntülendi