3. Trap yarışları başlıyor

Belediyemiz tarafından düzenlenen ve bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan trap atışları 9 Temmuz 2017 Pazar günü yapılacak.

Çorum Belediyesi’nin sporun her branşına büyük önem verdiğini ifade eden Belediye Başkanvekili Zeki Gül, belediyemiz farklı branşlarda gerçekleştirdiği şampiyonalarla adından söz ettirmeyi başardı.Her yıl artan bir katılımla gerçekleştirdiğimiz trap yarışlarında heyecan her geçen gün artıyor. Trap güzel bir spor. Herkes stresini atmak için bu sporla ilgilenebilir dedi.

Gül, “Çorum Tüm Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği ile birlikte 09 Temmuz 2017 Pazar günü 09.00-18.00 saatleri arasında Melikgazi Atış Poligonu’nda yapılacak olan trap yarışları “Büyük Erkekler, Genç Erkekler, Bayanlar, Veteran erkekler 50 yaş üzeri ve Avcılar olmak üzere 5 kategoride yapılacak. Trap yarışlarına il dışından da sporcular davet ettik. Birçok sporcunun yarışacağı trap müsabakalarında dereceye giren yarışmacılara kupa, madalya ve para ödülleri verilecek. Ayrıca yarışmaya katılımın ücretsiz. Yarışmacıların fişek ve plak ihtiyacı Çorum Belediyesi tarafından karışlanacak. Gelen atıcı ve misafirlere öğle yemeği ikramında bulunacağız. 09 Temmuz Pazar günü Melikgazi Atış Poligonu’nda düzenlenecek 3. Trap Yarışları’na tüm Çorum halkını davet ediyoruz.” dedi.

10 Temmuz 2017
255 kez görüntülendi