Başkan Gül, Ak Parti İskilip ilçe teşkilatını ziyaret etti

Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti İskilip İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

İskilip İlçe teşkilatında gerçekleştirilen ziyarette AK Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek, Yönetim Kurulu Üyeleri Duran Bıyık, Mehmet Kestek, Cengiz Erdoğan, Hüseyin Çetinkaya, Osman Gökçe, Ramazan Çam, Mehmet Çark, Muhammet Fatih Boran, Kadın Kolları Başkanı Emine Bostan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

İskilip ilçemiz tarihi zenginliği ve kültürel birimi olan bir ilçemizdir diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, Çok önemli bir süreçten geçen ülkemizde bize düşen, parti teşkilatımıza düşen Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi gece gündüz çalışmaktır. İl ve ilçe teşkilatları olarak onun talimatları doğrultusunda çalışma yapabilmektir. Bu sadece bir görev değil, aynı zamanda bir vebaldir, bir sorumluluktur. Teşkilatımızda partimizin hedefleri doğrultusunda çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bir ve beraber olarak hizmet kervanını devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Zeki Gül’ün ilçeye yaptığı ziyareti memnuniyetle karşıladıklarını belirten AK Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek, teşkilat çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte uyum içerisinde çalıştıklarını dile getirdi. Lek,  “Cumhurbaşkanımızın göstermiş olduğu 2019 hedeflerimize yürüyebilmek adına gecemizi gündüzümüze katarak arkadaşlarımızla birlikte özverili güzel çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımızda Çorum Belediyesi’nin büyük desteğini görüyoruz. O nedenle teşkilatımız adına teşekkürü bir borç biliyoruz. Sizlerin varlığı, sizlerin samimi destekleri, gayretleri bizleri daha güçlü hale getiriyor. Bu birlik ve beraberlik içerisinde 2019 seçimlerinde el ele büyük bir zaferle çıkacağımıza sonsuz inancımız var. Vatandaşlarımızın da takdirleri bu yönde. Gerek partimize gerekse teşkilatımıza teveccüh her geçen gün artıyor. En büyük düşüncemiz, en büyük gayemiz Cumhurbaşkanımızın üzerindeki yükü bir nebze de olsun alabilmek. İskilip’te tam bir teşkilatçılık örneği sergiliyoruz. Sizlerin tecrübelerinden yararlanmak bizim en büyük gayelerimizden birisi. Yeni görevinizin tekrar hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından İskilip AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek tarafından Belediye Başkanı Zeki Gül’e hediye takdim edildi.

03 Nisan 2018
605 kez görüntülendi