Başkan Gül, Cami çocuklarını yalnız bırakmadı

Çorum Belediyesi tarafından bu yıl ise 3.’sü gerçekleştirilen Cami Çocukları Spor Oyunları futbol müsabakalarında yarı finale çıkan takımlar belli oldu.Yarın final öncesinde yapılan çeyrek final maçlarını Belediye Başkanı Zeki Gül de yakından takip etti. Turnuvada yarı final mücadelesi veren futbolcularla sohbet eden Belediye Başkanı Zeki Gül, sporculara başarı dileklerinde bulundu. Başkan Gül, genç sporcularla ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

YARI FİNAL HEYECANI PAZARTESİ GÜNÜ

Çeyrek Final maçlarının tamamlandığı 3.Cami Çocukları Spor Oyunları futbol müsabakalarında yarı final heyecanı Pazartesi günü yaşanacak. Mehmetçik Parkı içerisinde bulunan halı sahada oynanan çeyrek final maçlarında İlim Yayma Cami Futbol Takımı Rakibini Garanti Evler Cami Futbol Takımını 2-1, İmam Hatip Cami Futbol Takımı, Selimiye Cami Futbol Takımını 4-1, Köroğlu Cami Futbol Takımı, Ceritoğlu Cami Futbol Takımını 3-2 ve Mimar Sinan Cami, Hıdırlık Cami Futbol Takımı 3-1 yenerek adlarını yarı finale yazdırmayı başardı.

Pazartesi günü Şehitler Parkı içerisindeki halı sahada oynanacak olan yarı final maçlarının ilkinde saat 14.00’da İlim Yayma Cami Futbol Takımı ile İmam Hatip Cami Futbol Takımı, saat 15.00’da ise Köroğlu Cami Futbol Takımı ile Mimar Sinan Cami Futbol Takımı karşı karşıya gelecek.

13 Ağustos 2018
651 kez görüntülendi