Başkan Gül, “Çorum hepimizin”

Çorum Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, Meclis Üyesi arkadaşlarımız nezaket ziyaretinde bulundu. Belediyemizle ilgili hizmet noktasında yapabileceğimiz istişarelerimizi yaptık. Bundan sonra mecliste beraber çalıştığımız arkadaşlarımıza, yapacağımız işlerle ilgili bilgilendirmeler yapmaya devam edeceğiz. Kendilerinden de destek istediğimiz konularda da desteklerini esirgemeyeceklerini biliyorum. Çorum adına ve yararına yapılan her konuda arkadaşlarımız bundan önce destek oldular bundan sonrada olmaya devam edecekler. Çorum’a en iyi hizmeti meclis üyelerimizle, iktidarıyla, muhalefetiyle yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çorum hepimizin. Ben arkadaşlarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Grup Başkanı Necdet Biçer yaptığı ziyarette, Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Muhalefet ve iktidar olarak Çorum için ne yapabiliriz onları görüştük. Bu diyaloğumuzun önümüzdeki toplantılarımızda da artarak devam etmesini diliyor, tekrar başkanımıza başarılar diliyoruz dedi.

13 Şubat 2018
277 kez görüntülendi