Başkan Gül, “Çorum’u müreffeh kentler seviyesine getirmek için çalışıyoruz”

AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve yönetimi ile AK Parti Alaca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Yundam Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Zeki Gül ziyarette yaptığı açıklamada, ilimizle ilçemizle bir ve beraber Çorum’u müreffeh şehirler, müreffeh kentler seviyesine getirmek için çalışıyoruz. Halil İbrahim Başkanımızla geçmişte kader birlikteliğimiz oldu. Siyasetin ötesinde bir dostluğumuz da var. Yeni seçilen AK Parti Alaca İlçe Başkanı Şaltu’ya, yönetim kurulu üyelerine ve AK Parti Alaca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Yundam’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu ise, Belediye Başkanımız Zeki Gül sürekli teşkilatların içerisinde yer alan birisi olarak bugünlere kadar geldi. Daha önceden aldığı görevlerin üstesinden gelerek çok başarılı hizmetler yaptı. Bu hizmetlerin Belediye Başkanı olduktan sonra daha da artacağına yürekten inanıyor, AK Parti Alaca teşkilatım adına yeni görevinde başarılar diliyorum diye konuştu.

Daşdan’dan Başkan Gül’e hayırlı olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkanı Ercan Daşdan’da Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Belediye Başkanı Zeki Gül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Daşdan’a teşekkür etti.

08 Şubat 2018
355 kez görüntülendi