Başkan Gül, “Esnaf milletimizin çimentosu”

ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ve ilçe oda başkanları Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gül, esnafımız milletimizin çimentosudur dedi.

Esnafımız milletimizin çimentosudur diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, Çorum’da her arife günü esnaflarımızın kendi arastalarında yaptıkları arefe duaları Türkiye’ye örnek bir uygulama oldu.  Çorum esnafımızın ayrı bir güzelliği var. Bu geleneği miras bırakan büyüklerimize abilerimize de rahmet diliyorum. Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Bu zor dönemde başkomutanımız Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla hepimiz her an vatan millet için asker olmaya hazırız. Çorum’daki esnaflarımıza millet ve memleket meselelerinde gösterdikleri gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Her zaman Belediyemizin yanında olduk diyen ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğiz. Memleketimizde şehitlerimiz geliyor. Biz şuan hepimiz askeriz. Bu günler birlik ve beraberlik zamanı. Bu ülkenin şah damarı olan esnaf ve sanatkarımız Sayın Belediye Başkanımıza bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde hizmet edeceğiz ”diye konuştu.

14 Şubat 2018
334 kez görüntülendi