Başkan Gül, “Zabıta Belediye’nin görünen yüzü”

Zabıta Teşkilatının 192. kuruluş yıldönümü ve 1-7 Eylül Zabıta Haftası münasebetiyle Belediye Başkanı Zeki Gül Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Turgut Özal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Belediye Başkanı Zeki Gül, Zabıta Müdürü Mustafa Kanat ve zabıta personeli katıldı.

Belediye Zabıtası toplumun herkesimine hizmet eden, mesai merhumu olmaksızın kesintisiz çalışan belediyenin en etkili ve yetkili icra birimlerinden bir tanesidir diyen Belediye Başkanı Zeki Gül,“kamu düzenini sağlamak için zabıta çalışır. Halk sağlığı için zabıta gayret eder. Vatandaşlarımızın huzuru için zabıta devriye girer. Kenti yaşanılabilir hale gelmesinde zabıtanın büyük emeği ve gayreti vardır. Zabıta belediyemizin görünen yüzüdür” dedi.

Başkan Gül, “Biz koordinasyon ve yöneticilik görevimizi yaparken asıl yük sizin gibi arkadaşlarımızın omuzunda.365 gün 24 saat esaslı gece-gündüz çalışan, bayramlarda, resmi günlerde görevinin başında olan zabıtamız en köklü kurumlarımızdan. 1826 yılında kurulan Zabıta Teşkilatımızın 192. Kuruluş yıl dönümünde gece gündüz özveriyle çalışan zabıta arkadaşlarımızın Zabıta Haftasını tebrik ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Daha aydınlık yarınlar sizlerin olsun” dedi.

Program sonunda Belediye Başkanı Zeki Gül, Zabıta personeline hatıra fotoğrafı çektirdi. Tek tek personelin Zabıta Haftasını tebrik eden Gül, zabıtalara gülhediye etti.

07 Eylül 2018
806 kez görüntülendi