Başkan Külcü, arasta esnafını ziyaret etti

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, arasta esnafını ziyaret ederek esnafa bereketli kazançlar diledi. Külcü, ziyaret ettiği esnafa 16 Nisan’da yapılacak olan referandumla ilgili de bilgiler verdi.

Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Burak Köse ile birlikte arasta esnafını ziyaretinde esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Külcü, arasta esnafının da kararını çoktan verdiğini, 16 Nisan’da Türkiye’nin EVET diyeceğini söyledi.

Her geçen gün vatandaşların neye evet diyeceğini, niçin evet diyeceğini daha iyi anladığını ifade eden Başkan Külcü, “Gördüğüm tablo beni gayet mutlu etti. Esnafımız olayları gayet iyi analiz ediyor. Neden evet diyeceğini de çok iyi biliyor. Bir esnafımız, ‘Avrupa böyle yaptığı müddetçe bize başka bir şey anlatmanıza gerek yok. Her şekilde evet diyeceğiz’ dedi. Başka bir esnafımız ise biz Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiye güveniyoruz. Bugüne kadar memleketin aleyhine hiç bir iş yapmadı’ diyor. Esnafımızdan Allah razı olsun. Her zaman arkamızda durdu, durmaya devam ediyor” dedi.

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte işlerinde bir hareketlenme, bir artış olduğunu ifade eden esnaf ziyareti nedeniyle Başkan Külcü’ye teşekkür etti.

 

08 Mayıs 2017
220 kez görüntülendi