Başkan Külcü, Fatih Caddesi esnafını ziyaret etti

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Fatih Caddesi esnafını ziyaret ederek, esnafa bereketli kazançlar diledi.

Cuma namazını Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi Camiinde kılan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, namaz sonrası cami cemaati ile sohbet etti. Daha sonra Fatih Caddesi esnafını ziyaret eden Başkan Külcü, vatandaşlarla da sohbet sohbet etti. Külcü, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen öğrencileri de kırmadı ve bol bol fotoğraf çektirdi.

Başkanlar Emlak’a hayırlı olsun ziyareti
Belediye Başkanı Külcü, Eski Laçin Belediye Başkanı Erdal Altuntaş ve Eski Konaklı Belediye Başkanı Ahmet Şentürk’ün ortak olduğu Başkanlar Emlak’ı ziyaret etti. Eski Belediye Başkanlarına yeni işyerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Külcü, bereketli kazançlar diledi.

Ulukavak Mahallesi Muhtarlığına ziyaret
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, daha sonra Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir’i de ziyaret etti. Külcü, Muhtar Özdemir’den Ulukavak Mahallesiyle ilgili bilgiler aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden muhtar Hanefi Özdemir, Çorum Belediyesi’nin Ulukavak Mahallesinde çok önemli çalışmalar yaptığını belirterek “Mahallemize yapılan çalışmalar ve muhtarlığımızı ziyaretleri nedeniyle Sayın Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü beye çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

06 Ocak 2018
660 kez görüntülendi