Belediye Başkanı Gül, Milli Raketleri ziyaret etti

Çorum Belediye Gençlik ve Spor Kulübü ile birlikte kamp çalışmaları yürüten Milli Raketlerin, Buhara Kültür Merkezinde yaptıkları antrenmana Belediye Başkanı Zeki Gül katıldı.

Uluslararası arenada derece yaparak ülkemize madalya getiren Milli Raketler Neslihan Kavas, Kübra Korkut, ve Hatice Duman’ı antrenmanda ziyaret eden Belediye Başkanı Zeki Gül, “Dünya, Avrupa, Paralimpik oyunlar gibi önemli organizasyonlarda dereceler kazanan milli sporcu kardeşlerimizi Çorum’da ağırlamaktan gayet mutluyuz. Milli Raketlerin, 15-21 Ekim 2018 tarihleri arasında Slovenya’da yapılacak olan Bedensel Engelliler Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’na hazırlanırken Çorum’u tercih etmiş olmaları da bizleri ayrıca mutluluk etti. Milli Raketlerimiz Neslihan Kavas, Kübra Korkut ve Hatice Duman’a katılacakları dünya şampiyonasında başarılar diliyorum, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” dedi.

Başkan Gül, milli raketlerle maç yaptı
Belediye Başkanı Gül, masatenisinde dünya şampiyonası dereceleri olan milli raketlerin karşısına geçti. Gül, milli raketlerle masa tenisi oynadığı esnada salonda eğlenceli anlar yaşandı. Gül’ün milli sporcu karşısında aldığı ilk sayıda yendim diyerek raketi bırakması milli sporcuları ve salondakileri kahkahaya boğdu.

28 Eylül 2018
311 kez görüntülendi