Belediye işçilerden kadro yemeği

Çorum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan işçiler KHK ile yapılan kadro değişikliği nedeniyle verilen yemekte buluştu.

Yemeğe Belediye Başkanı Zeki Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Hizmet İş Sendikası İl Başkanı Mustafa Köroğlu, Birim Müdürleri, birim amirleri ile Çorum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü işçileri katıldı.

Fen İşleri Müdürlüğü işçileri tarafından verilen yemeğe katılan Belediye Başkanı Zeki Gül, yemeği verenlere teşekkür ederek, “Taşeron yasasıyla birlikte, işçi kardeşlerimizin gelecekle ilgili endişeleri de azaltmış oldu. Bu yasanın çıkarılmasında sendikalarımızın, hükümetimizin çok büyük emekleri oldu. Yapılan bu güzel çalışmanın güzel neticeleri sizlere de nasip oldu. Hesapta olmayan nasipler bazen sizin önünüze gelir, bazen de çok uzun hesaplar yaparsınız ancak Allah nasip etmez. O zaman hayır olanı, hayırlı olanı istemek lazım. Var olana da şükretmek lazım. İnşallah daha güzel günler nasip olur.  Belediyemize de daha iyi hizmetler yaparak, daha iyi bir Çorum meydana getiririz, hep beraber” dedi.

Yemeği tertip edenlere yemeğin hazırlanmasında emeği geçenlere de teşekkür eden Başkan Gül, Fen İşleri Müdürlüğünde görev yapan personelin Üç Aylarını ve Regaip Kandilini tebrik etti.

Yemek programının ardından işçiler tarafından Belediye Başkanı Zeki Gül’e çiçek takdim edildi.

23 Mart 2018
488 kez görüntülendi