Belediyemiz TSM Korosu’ndan Muhteşem Konser

Belediyemiz Türk Sanat Müziği Korosu “Bahar Konseri” ile sahne aldı. Şef Atakan Tetik yönetimindeki koro, sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Belediyemiz kültür sanat ekinliklerine ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan Türk Halk Müziği konserinin ardından bu kez Belediyemiz Türk Müziği Korosu sanatseverlerle buluştu. Devlet Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen Bahar Konseri’ne salonu dolduran sanat müziği tutkunlarının yanı sıra Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın da katıldı. Kürdili hicazkâr, muhayyer kürdi, uşşak ve hicaz makamlarında birbirinden güzel 20 eser icra eden Türk Sanat Müziği Korosu, dinleyicilerden tam not aldı.

Konser sonunda Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, koro şefi Atakan Tetik ve koro ekibe teşekkür ederek çiçek takdim etti. Başkan Aşgın, “Koro şefimizi, solistlerimizi ve sazendelerimizi tebrik ediyorum. Ayrıca bugün salonu dolduran Çorumlu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali Çiftçi de koro ekibini tebrik ederek “İçimizi ısıtan bir konser oldu” diyerek koro şefine ve ekibine çok teşekkür etti.

17 Mart 2022
190 kez görüntülendi