Birimlerarasında gruplar belli oldu

Çorum Belediyesi tarafından her yıl gerçekleştirilen birimlerarası futbol turnuvasında gruplar belli oldu.

Bu yıl 5.si düzenlenecek olan Çorum Belediyesi Birimlerarası Futbol Turnuvasında gruplar gerçekleştirilen kura çekiminin ardından belli oldu. Turgut Özal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen kura çekimine Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan’ın yanı sıra Spor İşleri Müdürü Nadir Solak ve takımların temsilcileri katıldı. Kura çekimi öncesinde kısa bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan centilmenlik çağrısında bulundu. Bazı birimlerin 2 takımla turnuvaya katıldığını hatırlatan Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan turnuvanın Ekim ayının ilk haftası sona ereceğini ifade etti. Candan “Geçtiğimiz yıl 17 takımın katılımı ile gerçekleştirilen turnuvamız bu yıl 15 takım ile gerçekleştirilecek. Burada ki amacımız birimlerimizin arasında ki dostluğun ve arkadaşlığın pekişmesidir. Salı günü başlayacak olan turnuvada mücadele edecek olan tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

15 takımın 3 grupta mücadele edeceği turnuvada statü gereği gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar oluşacak 6’lı grupta tek maç usulüne göre mücadele edecek. Yarı final grubunda ilk dört sırayı alan takımların mücadelesinde ise galip gelen takımlar şampiyonluk mücadelesi verecek. Diğer takımlar ise üçüncülük-dördüncülük mücadelesi verecek.

Salı günü Ticaret Anadolu Lisesi Sahası’nda saat 18.00’da başlayacak olan turnuvanın fikstürü ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Gerçekleştirilen kura çekiminin ardından A Grubu; Zabıta Müdürlüğü, Yapı-İmar-Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Hal-Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü. B Grubu; Spor-Strateji-Özel Kalem Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Tesisler Müdürlüğü, Zabıta-Güvenlik, Temizlik İşleri Müdürlüğü. C Grubu; Park ve Bahçeler Müdürlüğü (1), Asfalt Yol Bakım Amirliği, İtfaiye Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü (2) olarak oluştu.

11 Eylül 2019
582 kez görüntülendi