Bitmeyen coşkuyla, ilk günkü aşkla

Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi üyeleri Cemilbey Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusunu pekiştirmek için esnafımızave hemşehrilerimize ziyaretlerimizi sürdürüyoruz diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, “birlik, bereket ve bolluk için 24 Haziran seçimleri çok önemli. AK Parti olarak sürekli yaptığımız projelerle hedeflerimizin çıtasını yükseltiyoruz. Bu sevda çözüm odaklı bir anlayışla çalışan sevdadır. Bitmeyen coşkuyla, ilk günkü aşkla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında yürümeye ve 24 Haziran hedeflerimiz doğrultusunda gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Esnaf gezisi sırasında yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Gül, kendisine iletilen sorunları tek tek not alarak gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Gül’den, hastalara moral ziyareti

Belediye Başkanı Zeki Gül, Hasan Paşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde tedavisi devam eden hastaları ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu ve AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi üyeleri ile birlikte Hasan Paşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Gül, hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

11 Haziran 2018
352 kez görüntülendi