Çeyrek finalistler belli oldu

Belediyemiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen “3. Birimler arası Halı Saha Futbol Turnuvası” tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvada grup maçları sona ererken çeyrek finalistler de belli oldu.

20 takım ve 228 sporcunun mücadele ettiği dört grupta oynanan maçlar sonucunda çeyrek finale çıkan takımlar Özel Kalem, Yazı İşleri, Tesisler1, Su İşleri, Fen İşleri1, Park Bahçeler, Temizlik İşleri1 ve Spor İşleri oldu.

11 Mayıs Perşembe günü oynanacak Tesisler Müdürlüğü1-Yazı İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü1-Park ve Bahçeler Müdürlüğü arasında oynanacak maçlarla başlayacak olan çeyrek final müsabakaları 15 Mayıs Pazartesi günü Özel Kalem Müdürlüğü-Su İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü1-Spor İşleri Müdürlüğü karşılaşmaları ile sona erecek. Yarı finale çıkacak takımlar 16 Mayıs Salı günü karşılaşacak. Final maçı ise 18 Mayıs Perşembe günü oynanacak.
Bahri Elsüer’den baklava jesti
Birimler arası futbol turnuvası başladığı günden beri Belediye personelinin yoğun ilgisi altında oynanmaya devam ediyor. Büyük bir coşku ve heyecan içerisinde geçen grup maçlarında zaman zaman renkli anlar da yaşanıyor. Bambu Restaurant sahibi Bahri Elsüer, son grup maçları öncesi futbolculara baklava ikramında bulundu. Turnuvaya katılan sporcular da kendilerine yapılan jest nedeniyle Bahri Elsüer’e teşekkür ettiler.

22 Mayıs 2017
206 kez görüntülendi