Çorum Belediyesi, örnek olmaya devam ediyor

Belediyemiz tarafından 2009 yılından beri Çorum halkının hizmetine sunulan eserler ve hizmetler başkaca il ve ilçe belediyelerine örnek olmaya devam ediyor.

Belediyemizin sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmaları duyan Denizli ili Merkezefendi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Akif Eskicioğlu, Mali Hizmetler Müdürü Ercan Koçak ve Kültür ve Sosyal İşler personeli Bekir Kocabaş Çorum’a gelerek incelemelerde bulundu. Engelli Eğitim Merkezi, Gençlik Merkezleri, Kadın Kültür Merkezleri ve Buhara Kültür Merkezi’ni gezerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü de ziyaret eden heyet adına konuşan Merkezefendi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Akif Eskicioğlu, Çorum Belediyesi’nin adının yaptığı çalışmalarla Denizli’ye kadar ulaştığını söyledi. Kendilerinin de Çorum’a gelerek çalışmaları yerinde incelemek istediklerini vurgulayan Eskicioğlu, “Yaptığınız projelerin hepsi birbirinden değerli. Bizim önceliğimiz ilçemize Engelli Eğitim Merkezi kazandırmak. İnşallah ilçemize Çorum’da gördüğümüz bu eserleri kazandırmak için çalışacağız. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül de Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün göreve geldiği 2009 yılından beri Çorum’un önemli hizmetlerle buluştuğunu belirterek “Belediyemizin yaptığı projelerinin diğer illere örnek olması bizleri daha güzel projeler hazırlamaya motive ediyor. Diğer illerde de bu projelerin yapılması ülkemizin hep birlikte kalkınmasına katkı sağlayacaktır. Ziyaretleri için Merkezefendi Belediyesi heyetine teşekkür ediyorum” dedi.

Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu ve Engelli Eğitim Merkezi sorumlusu Mustafa Yüztgenç’inde hazır bulunduğu ziyarette, konuk heyet Zeki Gül’e hediye takdim etti.

02 Mayıs 2017
279 kez görüntülendi