Belediyemizden Dodurga’ya asfalt

Şehir merkezinde alt ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediyemiz ilçelerden gelen talepleri de geri çevirmiyor. Dodurga Belediyesinin talebi üzerine 1000 tonluk asfalt desteğinde bulundu.

Belediyemizin Dodurga’da yaptığı asfalt çalışmasını Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, Dodurga Kaymakamı Göktuğ Kaan Ayaz, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Belediye Başkan Yardımcımız Alper Zahir birlikte inceledi.

Bizim için Çorum ilçeleriyle beraber bir bütün diyen Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın,” Belediye Meclisimizde almış olduğumuz karar doğrultusunda bizden talepte bulunan ilçelerimize bin tona kadar asfalt desteğinde bulunuyoruz. Şuan itibariyle Dodurga İlçemizin asfalt talebini yerine getiriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzün asfalt ekibi ve asfalt serim araçlarımızla Dodurga’mızın 9 metre genişlikteki Mimar Sinan ve Zübeyde Hanım Caddelerinin 700 metre uzunluğundaki kısmına 1000 ton asfalt serimi gerçekleştiriyoruz. Dodurgalı hemşehrilerimize yeni yolları hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Aydın’dan Başkan Aşgın’a teşekkür
Çorum Belediyesinden asfalt talebinde bulundukları andan itibaren Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve ekibi tarafından sürecin çok hızlı bir şekilde takibinin yapıldığını ifade eden Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve belediye ekibine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Aşgın, Aydın’ın projelerini dinledi
Dudurga’da Belediyemiz tarafından yürütülen asfalt çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ın, Dodurga’ya kazandırmayı planladığı millet bahçesi, millet kafe ve seyir terası projelerini dinledi. Projelerin uygulanacağı alanlarda incelemede bulundu.

10 Ağustos 2021
513 kez görüntülendi