Doğaya adım at hayatına hareket kat

Belediyemiz Kadın Kültür ve Sanat Merkezlerinde kurslara katılan kadınlar “doğaya adım at hayatına hareket kat” etkinliğinde buluştu.

Çorum Barajında yapılan yürüyüşe Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün eşi Hatice Külcü, Emniyet Müdürü Murat Kolcu’un eşi Fatma Kolcu, Kadın Kültür Merkezleri Koordinatörü Nuran Hakyemez, Aile Eğitim Merkezi Müdürü Zehra Betül Özseçer ve çok sayıda kursiyer katıldı.

Belediyemiz Kadın Kültür ve Sanat merkezlerinin kadınlara yönelik çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ettiğini söyleyen Hatice Külcü, “Merkezlerimizdeki kursların yanında doğada yaptığımız etkinlikler daha da renkli oluyor. Bahçelievler Kadın Kültür Merkezi olarak “Doğaya adım at, hayatına hareket kat” projesi kapsamında bugün çok güzel bir etkinliği daha gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bahçelievler Kadın Kültür Merkezi Kursiyerleri de sağlık dolu bir yürüyüş yaptıklarını ifade ederek, “Kadın Kültür Merkezleri’nde sporumuzu düzenli olarak yapıyorduk. Şimdi ise kapalı alan dışında oksijeni bol olan Çomar Barajı’ndasporla bir sabaha başladık. Böyle güzel organizasyonu yapan Belediyemize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Çorum Barajı etrafını yürüyerek dolaşan katılımcılar, Bahçelievler Kadın Kültür Merkezi spor hocası Fatma Topaktaş tarafından müzikli olarak spor hareketlerinin yapılması ile sona erdi.

11 Mayıs 2017
278 kez görüntülendi