Engelli öğrencilerden Zeki Gül’e ziyaret

Gülenyüz Elele Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, kurum sahibi Ferhat Öztürk, Müdire Özlem Şahin eşliğinde öğretmenleri ve velileriyle birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü ziyaret etti.

Gülenyüz Elele Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Özlem Şahin Çorum’da engelsiz yaşamın temini için çalışan bir belediye olduğu için 3 Aralık Dünya Engelliler günü vesilesiyle bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Çorum Belediyesinin engellilere yönelik hayata geçirdiği tesislerin, hizmetlerin artık Türkiye genelinde takdirle karşılanan bir hizmet haline geldiğini vurgulayan Zeki Gül, “Onlar bizim yavrularımız, onların yaşam kalitelerini en üst seviyeye çıkartmak için çalışıyoruz. Tabi bu sadece bizim çalışmamızla olmuyor, sizler gibi bu işe gönül vermiş kuruluşların da olması bizim bu anlamda işlerimizi kolaylaştırıyor” dedi ve 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün engellilere yönelik farkındalık oluşturması temennisinde bulundu.

Engelli öğrenciler günün anısına Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’e çiçek takdim etti. Başkan Yardımcısı Gül, ziyaretleri sebebiyle çocuklara, ailelerine ve öğretmenlerine teşekkür etti.

04 Aralık 2017
298 kez görüntülendi