Ensar Vakfından Başkan Gül’e hayırlı olsun ziyareti

Çorum Ensar Vakfı Başkanı Erol Kavuncu ve yönetimi, Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çorum Belediyesi insana yönelik yapılan faaliyetlerin hepsinde oldu diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, yapacağımız çalışmalarda sivil toplum kuruluşları ve halkımızla birlikte hareket edeceğiz. Bugün itibari ile birim müdürlüklerimizle toplantılara başlayacağız. Önümüzdeki süreçte neler yapacağımızı planlayarak en iyi şekilde değerlendirme gayreti içerisinde olacağız. Tabi bu esnada vakıflarımızla ilgili faaliyetlerde ortak çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

Gündemle ilgili de değerlendirmelerde bulunan Başkan Gül, “Amerika ile mücadele eden ordumuzun da başarının arkasındaki en büyük güç duadır. Bu en büyük gücü sizden istirham ediyoruz. İnşallah yaptığımız fiili çalışmalar da dua olarak bizim en büyük destekçimiz. Ensar Vakfı Başkanımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Geçmişte çok önemli görevler ve vazifeler üstlenmiş birisi olarak önemli temel taşlarından birini temsil ediyordunuz diyen Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanı Erol Kavuncu, hizmetler bundan sonra kaldığı yerden artarak devam edecek. Ensar Vakfı olarak bütün gücümüzle dualarımızla yanınızda olacağız. Başarılı olacağınıza, güzel hizmetler yapacağınıza inanıyoruz. Çorum Belediyesi ile Ensar Vakfımızın gerçekleştirmek istediği çok iş var. Belediyemizin altyapı üstyapı anlamında yaptıklarından daha çok sosyal belediyecilik alanında medeniyet ve kültürümüze hizmet ettiğini biliyoruz. Sizin de bu alanda başarılı olacağınıza inanıyoruz. Şahsınıza tevdi edilen bu görevde Allah muvaffak etsin dedi.

13 Şubat 2018
412 kez görüntülendi