Fen İşleri personeliyle bayramlaştılar

Başkan Gül ve Partililer Ramazan bayramı münasebetiyle Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı şantiyede saha ekibiyle bayramlaştılar.

Bayramlaşma Programına AK Parti Kurucularından 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, AK Parti İlçe Başkanı Erhan Akar, Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Özel Kalem Müdürü İrfan Yiğit, Çorum Hak İş Temsilcisi Mustafa Köroğlu ve AK Parti Yönetimi katıldı.

Yarınlarımız dünden daha güzel olacak

Göreve geldiğimiz ilk günde memurlarla ilgili sorunu çözdük diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, daha sonra bilindiği üzere sizinle toplu sözleşme yaptık. Burada daha önce bulunmayan hakların tamamını sizlere verdik. Banka promosyonlarınızı aldınız. 15 günlük farkınızı da alacaksınız. Sizden dün birse bugün daha fazla çalışma bekliyoruz. Ayrıca ülkemizin geleceğiyle ilgili bir karar vereceğiz. Ya hizmetlere, dış güçlere karşı dimdik duran bir lidere devam diyeceğiz, ya da her şey yeniden değişecek. Türkiye makasını kötü yöne doğru çevirecek. Ülkemizin geleceğiyle ilgili aydınlık yarınlara kavuşabilmemiz için sizden ayrıca destek bekliyoruz. Arkadaşlar çalışmalarımıza aynı hızla devam edelim dünden daha güzel olacak yarınlar evlatlarınızla, ailenizle rabbim sizleri nice bayramlara kavuştursun diyorum dedi.

16 senede 100 senenin açığını kapattık

Bayramınızı tebrik ediyorum inşallah Allah bize böyle güzel ve huzurlu şekilde bu ülkede çocuklarımızla ailelerimizle beraber hem ramazanlar hem bayramlar nasip eder diye konuşan AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan,”sizin sayenizde biz belediyecilik anlamında rahat ediyoruz. Halkın içinde rahat geziyoruz. Hani diyorlar ya 16 senedir ne yaptınız 16 senedir 100 senenin açığı kapatıldı. Benim ve benim üstümdeki jenerasyon 2000’li yıllardaki rezilliklerin engellerin hepsini bilir. Hepiniz SSK’lısınız değil mi. Emin olun bizden önce hastalanmaya korkardınız o kepazeliği o rezilliği görseydiniz. Eğer anneler babalar evlatları hastalandığı zaman ilaç yazdırmak için emanet karne alırdı. Sağlığımız önemli önce sağlık birimizin başı bile ağrısa o gün ona zehir olur. Bana bir tane ülke söyleyin bu ülkeden başka kardeş kanının akmadığı kardeş savaşının olmadığı bir tane ülke söyleyin huzur içerisinde ramazan geçirdiği mermiler yağmadan bombalar düşmeden 7-8 yaşındaki çocuklar pazar yerlerinde param parça olmadan. Suriye’de bundan 5 yıl önce bize birşey olmaz diyordu Irak’da 18 yıl önce onlarda bize bir şey olmaz diyordu. kalmış ki bizim Recep Tayyip Erdoğan gibi demokratik ve özgür bu millet için düşünen bir liderimiz var. O Saddam’ın heykelini yıkan adamı görmüşsünüzdür elim kırılsaydı da o heykeli yıkmasaydım diyor. Neredeyse Saddam’ı mezardan getirsem can güvenliğim vardı çocuğum okula rahat gidiyordu diyor” diye konuştu.

Kendi geleceğinizi gözünüzün önüne alın

Cumhurbaşkanımız gitsen kim gelir geldiği zaman kimler sevinir Cumhurbaşkanımız devam ettiği zaman Filistinliler sevinir, Arap dünyasındaki Müslüman halk sevinir. Myanmar’dan kaçıp Arakan’a sığınan Müslümanlar yani tüm mazlumlar sevinir diyen Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ,  diyelim ki alternatifi olan CHP kazanırsa kim sevinir PKK sevinir, FETÖ sevinir, HDP sevinir bunu açık konuşmak lazım bunun haricinde kim sevinir birileri sevinir. Ancak siz, üzülürsünüz dedi.

Son pişmanlık fayda etmez

2001 yılında Cumhurbaşkanımızla birlikte Ak Partini kuruculuğunu yaptık ve bu bünyeyi bir araya getirdik diyen Ak Parti Kurucu Üyesi Ali Yüksel Kavuştu, “Türkiye çapında en kısa zamanda iktidara yürüdük. Bizlere bu kuruculuğumuzdan dolayı çok sıkıntılarla bazı dostlar bazı darbeciler bizzat dediler ki siz vazgeçin. Bu kuruluşlar şuandaki İyi parti dediğiniz Akşener Afyon’da toplandığımızda 300 tane kurucuyduk. O kurucular içinde Akşener’de vardı. Ankara’ya geldiğimizde dediler ki sizi Bozcaada’ya süreceğiz onun için bu parti kurmaktan vazgeçin. Tayip beyde muhtar dahi olamayacak Menderesin akıbetine uğrayacaksınız hemen istifa edin dediler. Biz de 150 kurucudan 72 kurucuya düştük yarısı korkudan gitti.  Vekilimizin ve İl Başkanımızın dediği gibi 5 gün sonra kritik oylamamız var.  Burada hepimize büyük bir vazife düşüyor. Çoluk çocuğumuz için istikbalimiz için memleketimiz ve vatanımız için bu meseleyi bir ibadetmiş gibi hareket etmemiz lazım. Son pişmanlık fayda etmez düşmanlarımız içerde ve dışarıda Türkiye’nin tökezlemesine ve kalkınmasına mani olmaya tüm kuvvetleriyle çalışıyorlar şimdi tüm ailelerimizle birlikte bu 5 gün içinde ailelerimizle vicdani bir muhasebe yaparak bu muhasebede inşallah hak galip gelir” diye konuştu.

19 Haziran 2018
748 kez görüntülendi