Gedik, şiirleriyle geceye renk kattı

Çorum Belediyesi tarafından ramazan ayı boyunca her Cuma gecesi düzenlenen eğlence programları kapsamında Çorum’a gelen Niyazi Gedik seslendirdiği birbirinden güzel şiirlerle geceye renk kattı.

Akit Tv’de de sahur programları yapan ve oldukça geniş bir dinleyici kitlesine hitap eden Şair Niyazi Gedik geçtiğimiz Cuma akşamı Çorumlu şiir severlerle bir araya geldi. Şair Niyazi Gedik’in şiir dinletisi öncesinde sahne alan Tasavvuf Musikisi ekibi büyük beğeni topladı. Çorumlu şiir severlerin oldukça ilgi gösterdiği Niyazi Gedik şiir dinletisinde ise Gedik, kendisine de ait olan şiirleri seslendirdi. Kendisine gelen istekleri de geri çevirmeyen Niyazi Gedik dinleti sonrasında dinleyicilere şiir kitaplarından hediye etti ve bu kitapları imzaladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan şiir dinletisinin ardından Niyazi Gedik’e teşekkür ederek Çorum’u temsil eden saat kulesi maketi hediye etti.

Son olarak sahne alan Hacivat-Karagöz ise gösterisi büyük küçük herkesin beğenisini toplamayı başardı. Öte yandan gösterilerin olmazsa olmazlarından olan yüz boyama, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı şekeri ve pamuk şeker 7’den 70’e tüm vatandaşlar tarafından ilgi gördü.

04 Haziran 2018
689 kez görüntülendi