Hakem ve Gözlemcilerden Başkan Külcü’ye ziyaret

Çorum Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mustafa Alagöz, yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye veda ziyaretinde bulundu. Ziyarete yönetim kurulu üyeleri Ahmet Damar, Durmuş Buyruk, Gökhan Yumlu ve Yüksel Basar da katıldı.

Çorum’da sporu belirli bir noktaya taşımak için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Dernek başkanımız Mustafa Alagöz ve yönetimiyle de güzel çalışmalar yaptık. Mustafa Beye bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

1978 yılından beri futbol camiası içerisinde yer aldığını belirten Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çorum Şube Başkanı Mustafa Alagöz de yaptığı konuşmada “Bu camianın her kademesinde görev yapmış bir isim olarak dolu dolu geçen bu 41 yıllık futbol hayatımda aktif görevlerime son veriyorum. Görev sürem içerisinde bizlere destek olan Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü’ye ve tüm spor camiasına şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Çorum Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mustafa Alagöz, yönetim kurulu üyeleri Başkan Külcü’ye özel olarak yaptırılan plaketi takdim etti.

Heyet daha sonra Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ü ziyaret etti.

17 Ocak 2018
411 kez görüntülendi