İlim Yayma Cemiyetinden Başkan Gül’e ziyaret

İlim Yayma Cemiyeti Çorum Şubesi İl Başkanı Mustafa Tuzcu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Zeki Gül’ü makamında ziyaret eden ve hayırlı olsun dileklerinde bulunan İlim Yayma Cemiyeti Çorum Şubesi İl Başkanı Mustafa Tuzcu, İlim Yayma Cemiyetinin 1951 yılında kurulduğunu ve o tarihten beri binlerce gence eğitim hizmeti verdiğini ifade ederek, Çorum Şubesinin de şu an itibariyle 200 civarında öğrenciye hizmet verdiğini belirtti. Tuzcu, Başkan Gül’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İlim Yayma Cemiyeti yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden Belediye Başkanı Zeki Gül İlim Yayma Cemiyetinin ülkenin menfaatleri için çaba gösteren cemiyetlerin başında geldiğini belirtti. İlim Yayma Cemiyetlerinden bu zamana kadar çok değerli insanların da yetiştiğini dile getiren Belediye Başkanı Zeki Gül “İlim Yayma Cemiyeti Ülkemizin en mümtaz cemiyetlerinden bir tanesidir. Hizmetlerinde hesabi olmayıp hasbi olan insanların bir araya geldiği bu hizmeti yapan insanların Allah rızası için mücadele ettiği bir kuruluşumuzdur. Ülkemize çok büyük katkıları olmuş, çok büyük insanlar yetiştirmiş, değerler yetiştirmiş, ülkesini, vatanını, dinini, devletini seven ve onu yüceltmek için mücadele eden bir cemiyetimizdir. Biz ülkesini, milletini, memleketini vatanını seven hangi kurum, kuruluş, cemiyet, vakıf varsa yaptıkları hizmeti takdirle karşılıyoruz. İlim Yayma Cemiyeti de bu kuruluşların başında gelir” ifadelerini kullandı.

28 Şubat 2018
393 kez görüntülendi