Kahraman ve Aksu Belediyeyi ziyaret etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı İsmail Kahraman ile İçişleri eski Bakanı Abdulkadir Aksu, Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İsmail Kahraman, 15 Temmuz’un unutturulmaması gerektiğini söyledi. Vali Mustafa Çiftçi ve AK Parti Çorum eski Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu ile birlikte Belediye’ye gelen Kahraman ve Aksu, Belediye Başkanı Zeki Gül ve birim müdürleri tarafından karşılandı. Başkan Gül, ziyarette Belediye’nin projeleri hakkında TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman’a brifing verdi.

Başkan Gül’ün Belediye tarafından yaptırılan 15 Temmuz Şehitleri Müzesi hakkında bilgi vermesinin ardından konuşan Kahraman, “15 Temmuz’un unutturulmaması lazım. Ülkemizde daha önce yapılanlar darbeydi. Ama 15 Temmuz, Türkiye Cumhuriyeti’ni haritandan silmek için yapılmış bir girişimdi. Ülkemiz üzerine oynan oyun çok büyüktü ve Sayın Cumhurbaşkanımız O gün yaptıklarıyla Türkiye’yi kurtardı. Türkiye büyük bir devlet ve büyük devletlerinde büyük belaları oluyor. Büyümemizi istemiyorlar. Allah şükür 15 Temmuz badiresini de atlattık” dedi.

Başkan Gül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İsmail Kahraman’a hediye takdim etti.

22 Kasım 2018
345 kez görüntülendi