Kayıcı’dan Kick Boks Şampiyonasına davet

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı,10-13 Mart 2022 tarihleri arasında Çorum’da yapılacak müsabakalar öncesi Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Ziyarette Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Nadir Solak ve Kick Boks İl Temsilcisi Aydın Fırat da yer aldı.

Çorum’u sporun merkezi haline getirdiklerini belirten Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, “İlimizde çok önemli müsabakalar yapılıyor. Şimdi de Yıldızlar Küçükler Türkiye Okullar Kick Boks Şampiyonası’na ev sahipliği yapacağız. Böyle önemli bir organizasyonda Çorum’u tercih ettikleri için Türkiye Kick Boks Federasyonumuza teşekkür ediyorum.” dedi. Başkan Aşgın, “Çorum artık sporla anılan bir kent haline geldi. Geçtiğimiz aylarda da Türkiye U23 Serbest Güreş Şampiyonası ve Büyükler Ferdi Halter Türkiye Şampiyonası’na ev sahipliği yapmıştık. Atatürk Kapalı Spor Salonunda 10-13 Mart 2022 tarihleri arasında yapılacak şampiyonaya katılan sporcularımızı ve antrenörlerimize başarılar diliyor, tüm hemşehrilerimizi Kick Boks Şampiyonası’na davet ediyorum” diye konuştu.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı da yaptığı konuşmada şampiyonanın Çorum’da gerçekleştiriliyor olmasından duydukları mutluluğu ifade ederek “Çorum’da spora ve sporcuya değer veren bir Belediye Başkanımız var. Tüm Çorumluları yapacağımız Yıldızlar Küçükler Türkiye Okullar Kick Boks Şampiyonası’na davet ediyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların sonunda Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Kick Boks eldiveni hediye etti.

10 Mart 2022
228 kez görüntülendi