Kentpark’a ziyaretçi akını sürüyor

Çorum Belediyesi’nin prestij eserlerinden olan Kentpark’ı şehir merkezinden vatandaşlar ziyaret edildiği gibi ilçelerden ve il dışından da ziyaretçiler akınına uğruyor.

Alaca Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmeni Yalçın Kaplan ve öğrencileri Kentpark’ı ziyaret etti. Kendisi de daha önce Alaca İmam Hatip Lisesi’nde öğretmenlik yapan Belediye Başkanı Zeki Gül de öğrenci ve öğretmenlerine eşlik etti.

Hizmete girmesi ile birlikte ziyaretçilerin akınına uğrayan Kentpark’ıgezen öğrencilerden Elif Durdu, Belediye Başkanı Zeki Gül için yazdığı yazıyı okudu. Elif Durdu Kentpark için Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti. Belediye Başkanı Zeki Gül ile tanışmanın kendisini ve arkadaşlarını çok mutlu ettiğini belirten Elif Durdu “Çorum’da 15 Temmuz Şehitleri Müzesi, Gençlik Merkezleri ve Kentpark’ıgezdik. Sizin de daha önceden okulumuzda öğretmenlik yapmanız bizim buraya geldiğimizdeki heyecanı ikiye katladı. 15 Temmuz Şehitlerimizi unutturmamak için yaptırdığınız müze, Kentpark ve diğer hizmetleriniz için sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanı Zeki Gül ziyaret sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

19 Kasım 2018
275 kez görüntülendi