Kitap Fuarı sona erdi

Çorum Belediyesi tarafından bu yıl 8.si düzenlenen Kitap ve Kültür Günleri etkinlikleri sona erdi.

20 Nisan’da Kent Meydanına kurulan kitap fuarı ile kapılarını okurlarına açan Çorum Belediyesi Kitap ve Kültür günleri, hafta sonu gelen yazarlarla sona erdi. Cumartesi günü Didem Demirel ve Nehir Aydın Gökduman kitap fuarına katıldı. Fuarın son konuğu ise Pazar günü kitap fuarında okurlarıyla buluşan yazar Kayhan Demirel oldu. Yaklaşık 10 gün boyunca açık kalan ve birçok yazarı Çorum halkı ile buluşturan Kitap ve Kültür Günleri etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin önemli yazarları Çorumlularla buluştu.

Cumartesi günü Didem Demirel ve Nehir Aydın Gökduman okurları ile bir araya gelerek, söyleşi yaptılar. Demirel ve Aydın söyleşinin ardıından kitaplarını imzaladılar.

Pazar günü ise yazar Kayahan Demir okurları ile buluştu. Genç kitlere yönelik yazdığı kitaplarla dikkat çeken Kayahan Demir’i genç okurları yalnız bırakmadı. Hayal gücünün önemiyle ilgili okurları ile söyleşi yapan Kayahan Demir kendisini dinlemeye gelenlerden hayallerinden vazgeçmemelerini istedi. Kayahan Demir daha sonra okurlarına kitaplarını imzaladı.

02 Mayıs 2018
525 kez görüntülendi