Memur-Sen’den Başkan Gül’e hayırlı olsun ziyareti

Memur-Sen Çorum İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Ahmet Saatçi,Büro Memur-Sen Şube Başkanı Erdoğan Cengiz, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Tahir Eşkil,Toç Bir-Sen Şube Başkanı Arzu Özkader, Bem Bir-Sen Şube Başkanı Burhan Şahin Başkan Gül’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Zeki Gül ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,Memur-Sen ailesinin vatanını, milletini, devletini seven bir aile olduğunu biliyoruz. Vatanını, milletine hizmeti eden aile olarak kabul ediyoruz. Birçok iş kolunda ülkemize artı değer katmak için büyük gayretler sarfediyorlar. Demokratikleşmenin önündeki engellerin kaldırılmasında Memur-Sen’in yaptığı mücadeleler inkâr edilemez.Demokratikleşme konusunda özellikle 2002’den sonra büyük bir sendikal mücadelenin çok önemli katkıları oldu. Hak-İş’le birlikte Memur-Sen ve diğer sendikalar Türkiye’nin önünün açılmasında çok büyük pozitif rol oynamıştı.Ben sendikalarımızın şube başkanlarına, yöneticilerine ve üyelerine teşekkür ediyorum.Yarın arkadaşlarımızın tertiplediği 16.00’da yapacağımız toplantıda da Çorum Belediyesi’nde çalışan memurlarada bir hediyemiz olacak. Bu toplantımızaMemur-Sen ailesini davet ediyoruz diye konuştu.

Ziyarette Şube Başkanları adına bir konuşma yapan Memur-Sen Çorum İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Ahmet Saatçi, Memur-Sen ailesi olarak hayırlı uğurlu olsun diyoruz. İnşallah, Çorum’umuzda hayırlı hizmetlere devam edeceksiniz daha önceden de Belediye Başkan Yardımcısı olarak Çorum’a hizmet ediyordunuz. Şuan da Çorum’umuzun Belediye Başkanı oldunuz. Bize düşen ne varsa sizlerin yanındayız. Memur-Sen olarak ne zaman bir desteğe ihtiyacınız olursa biz hazırız. Dualarımız sizlerle. Hep beraber bu şehre bir tuğla konacaksa sizlere destek olmaya hazırız dedi.

14 Şubat 2018
604 kez görüntülendi