Muhasebecilerden Başkan Külcü’ye teşekkür ziyareti

Belediyemiz tarafından düzenlenen kültür gezileri kapsamında Çanakkale’yi gezen Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Can Doğan ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Çanakkale gezisinin hem tarihi hem sosyal hem de kültürel bir boyutunun olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Belediyecilik açısından da iyi bir hizmet. Türkiye’de böylesine büyük bir işi yapan üç dört tane belediye var. Haftada bir otobüs giderken şimdi bahar aylarından başlayarak sonbahara kadar günde 3 otobüsün gittiği bir ziyaret programı haline dönüştü. Bu yılın son seferleri şuan Çanakkale’de gezisini tamamlıyor. Kültür gezilerimize yaklaşık 40 bin kişi katıldı. Bu geziler vesilesiyle ilk defa kendisi ailesiyle il dışına çıkan hemşehrilerimiz var. Biz bu hizmetleri yapıyoruz. Bu hizmetlerimiz ile hemşehrilerimiz seviniyor, bizlerde daha çok seviniyoruz. Oda arkadaşlarımızın memnuniyetle gezilerden dönmesi bizleri ayrıca mutlu etti.

Çorum Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Can Doğan da yaptığı konuşmada kendilerine yönelik düzenlenen Çanakkale gezisi nedeniyle Başkan Külcü’ye teşekkür etti. Kendilerinin Çanakkale ruhunu yaşama imkanı bulduklarını belirten Ali Can Doğan, “Aziz şehitlerimiz andık. Güzel bir sosyal proje idi. Geziyi çok beğendik. Sizlere şahsım ve üyelerim adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

18 Ekim 2017
210 kez görüntülendi