Mühendislik Fakültesinden Başkan Külcü’ye teşekkür

Hitit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kılıçarslan ve Makine Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. İrfan Kurtbaş, 13-16 Eylül 2017 tarihleri arasında Çorum’da yapılan “21. Uluslararası Isı Bilimi ve Tekniği Kongresi”ne verdiği destekleri nedeniyle Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Çorum’da uluslararası düzeyde başarılı bir kongre gerçekleştirdiklerini dile getiren Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kılıçarslan, “Kongre için dışarıdan ilimize gelen misafirlerimiz burayı çok sevdi. Şehrin kültürel yapısı olsun caddelerin temizliği olsun misafirlerimizi hayli cezbetti. Vermiş olduğunuz desteklerden ve Çorum Belediyesinin yapmış olduğu belediyecilik hizmetlerinden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ziyaretlerinden dolayı Hitit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kılıçarslan ve Makine Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. İrfan Kurtbaş’a teşekkür etti.

Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kılıçarslan daha sonra Başkan Külcü’ye teşekkür plaketi takdim etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül de hazır bulundu.

02 Kasım 2017
314 kez görüntülendi