Salto programı Çorum’da çekildi

TRT Spor ekranlarında yayınlanan Salto programının çekimleri Çorum’da yapıldı. Cumartesi günü yayınlanacak olan programın çekimlerine Belediyespor Kulübü Başkanı Zeki Gül ve Belediyesporlu yöneticiler katıldı.

Yapımcılığını Yüce Er’in, yönetmenliğini Kasım Akkoyun’un yaptığı “Salto” programının çekimleri Çorum Belediyesi Mevlana Spor Salonu’nda bulunanGüreş Eğitim Merkezi’nde yapıldı. Belediyespor Spor Kulüp Başkanı ve Güreş Federasyonu Grekoromenden sorumlu As Başkan Zeki Gül, Belediye Spor İşleri Müdürü Nadir Solak, BelediyesporAmatör Sporlardan Sorumlu As Başkanı Mustafa Ercan ve Güreş İl Temsilcisi Hüseyin Teke, program sunucusu Faruk Mutkan’ın sorularını cevapladı. Çorum Belediyesi’nin spora yaptığı yatırımları anlatan Zeki Gül, tüm Çorum halkını 1 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 11.30’da TRT Spor ekranlarında Çorum’un ve Çorum Belediyespor’un tanıtımının yapıldığı “Salto” programını izlemeye davet etti.

TRT Spor ekibi Çorum’a hayran kaldı
Belediyemizin spora yaptığı hizmetleri yerine görme imkanı bulan Salto programı ekibi, yapılan spor yatırımlarının çok büyük yatırımlar olduğunu belirterek bu tür yatırımların örnek olacağını söyledi.

Program yapımcısı Yüce Er, Çorum’da spora yapılan yatırımlara hayran kaldıklarını ifade ederek, “Program çekimleri vesilesiyle değişik illeri geziyoruz. Birçok ilde böyle spor tesisleri yok. Buhara Kültür Merkezi sizin yüz akınız olmuş. Emeği geçenleri tebrik ediyoruz” diye konuştu.

TRT Spor ekranlarında yayınlanan “Spor Her Yerde” programının yapımcısı Anıl Ertümde belediyemizin yaptığı yatırımları gördükten sonra programın bir bölümünü Çorum’da çekmeye karar verdiğini söyledi.

08 Mayıs 2017
275 kez görüntülendi