Ticaret Borsası’ndan Başkan Gül’e hayırlı olsun ziyareti

Ticaret Borsası Başkanı Ali Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sizlere hem fiziki yatırımlarınız, hem de çiftçimizi, esnafımızı, birleştirme alanında gösterdiğiniz gayretler için çok teşekkür ediyorum diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, bir ve beraber olmamız için elimizden gelen gayreti azami şekilde göstereceğiz. İnşallah hep birlikte Çorum’a hizmet edeceğiz. Ticaret Borsası Başkanımız Ali Bektaş ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Ticaret Borsası olarak üretici ve tüketici arasında bir köprüyüz

Sizinle 9 – 10 yıl kadar bir süre kurulda birlikte çalıştık diyen Ticaret Borsası Başkanı Ali Bektaş ise, sizin ne kadar merhametli, sevecen, güler yüzlü bir insan olduğunuzu biliyorum. Çok hizmetler yapacağınıza inanıyoruz. Ticaret Borsası olarak üretici ve tüketici arasında bir köprüyüz. Tarımı sanayi ile birleştiren bir kurumuz. Türkiye’de tarımı kayıt altına alan tek kuruluşuz. Tarımı, tarıma dayalı sanayiyi geliştirmek ve bunun gereken iş birliğini sizinle birlikte yapmak için her zaman göreve hazırız. Çorum Ticaret Borsası olarak 24 saat yanınızda olacağız. Her zaman destekçiniz. Sizlere görevinizde başarılar diliyorum diye konuştu.

16 Şubat 2018
363 kez görüntülendi