Tsk’dan Engellilere Teşekkür Belgesi

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı tarafından Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerine yaptıkları anlamlı bağış nedeni ile teşekkür belgesi gönderildi.

Geçtiğimiz ay Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri tarafından toplanılan ve Afrin’de görev yapan Mehmetçik için gönderilen bağışın ardından Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı tarafından bağışta bulunan öğrencilere teşekkür belgesi, Belediye Başkanı Zeki Gül’e ise teşekkür belgesi ve Bronz Madalya Beratı gönderildi.

Belediye Başkanı Zeki Gül ile birlikte Garnizon Komutanı Per.Alb. Çetin Öcal, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan ve Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini ziyaret etti. Ziyarette Garnizon Komutanı Per.Alb. Çetin Önal, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı tarafından gönderilen belgeleri öğrencilere teslim etti. Garnizon Komutanı Per.Alb. Çetin Önal Afrin harekatı ile ilgili “arkasında böylesine insanların olduğu bir ordunun muzaffer olmamasından başka bir şey düşünülemez. Başarı kaçınılmazdır. Ben özellikle burada eğitim gören öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

CUMHURBAŞKANINA SAATVE ŞİİR

Çorum Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi’nde eğitim gören ve Afrin’e yaptığı bağış ile herkesin sevgisini kazanan Arap Murat Akkoyunluoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için saat yaparken Bekir Madan ise yeni bir şiir yazdı.

Belediye Başkanı Zeki Gül ise Ankara’ya gittiğinde saati ve şiiri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ileteceğini belirtti. Çini üzerine yapılan saati Belediye Başkanı Zeki Gül’e teslim eden Arap Murat Akkoyunluoğlu “Afrin’de görev yapan bütün askerlerimize Allah kolaylık versin. Ben Cumhurbaşkanımız için saat yaptım. Ne zaman bizlere görev düşerse bizler de göreve hazırız. Her ne kadar engelli olsak da elimiz silah tutar. Göreve her zaman hazırız” dedi.

Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri tarafından yapılan çini tabak ise Garnizon Komutanı Per.Alb. Çetin Önal’a hediye edildi.

06 Nisan 2018
437 kez görüntülendi