TSO’dan Başkan Gül’e hayırlı olsun ziyareti

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, Meclis Başkanı Erol Karadaş ve Meclis Üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odamız ile çok iyi bir çalışma içerisindeyiz diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, daha önce olduğu gibi aynı şekilde çalışmamıza devam edeceğimizden hiç şüphem yok. Sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği talimata da harfiyen uyarak iş birliği içerisinde elimizden gelen gayreti göstereceğiz.  Biz hizmet için çalışıyoruz. Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal’a, Meclis Başkanımız Erol Karadaş’a ve Yönetim Kurulu Üyelerimize ve Meclis Üyelerimize şükranlarımı arz ediyorum dedi.

Başaranhıncal, “Çorum’umuz için biz her zaman yanınızdayız”

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal ise, dün belediyemizle nasıl çalışıyorsak yarın da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. İş dünyası adına üzerimize ne düşüyorsa Çorum’umuz için biz her zaman yanınızdayız. Allah utandırmasın. Biz gece gündüz üzerimize düşen bir şey olursa emrinizdeyiz diye konuştu.

Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erol Karadaş ise, Çetin Başkanımla aynı dilek ve temennilere katılıyorum. 9 yıldır Çorum’a hizmet veriyorsunuz. Bu hizmetleri farklı makamda vereceksiniz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Allah mahcup etmesin. Biz de iş dünyası olarak Çorum’umuza hizmetten çekinmeyiz. Tekrar hayırlı uğurlu olsun dedi.

13 Şubat 2018
664 kez görüntülendi