TÜGVA İl Temsilcisi Ölçer’den Başkan Külcü’ye ziyaret

Geçtiğimiz aylarda TÜGVA Çorum İl Temsilciliğine atanan Kerep Ölçer, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti. Ziyarette Çorum’da gençliğe yönelik yapılan ve yapılacak olan hizmetler konuşuldu.

TÜGVA Çorum İl Temsilciliği görevine atanan Çorum’un genç iş adamlarından Kerep Ölçer, oluşturduğu yönetim kuruluyla birlikte Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti. TÜGVA’nın Türkiye’de gençlere uzanan bir el olduğunu, topluma ve insanlığa değer katan başarılı hoşgörülü bir gençliğin yetişmesi için çalışmalarda bulunacaklarını söyleyen Ölçer, Çorum Belediyesi’nin gençlere yönelik yapmış olduğu hizmetlerin TÜGVA’nın Çorum’daki işlerini kolaylaştırdığını ifade etti. Ölçer, kendilerine destek veren Başkan Külcü’ye teşekkür etti.

Belediye olarak gençlere yönelik yaptıkları çalışmaların TÜGVA’nın misyonu ve vizyonu ile aynı doğrultuda olduğunu belirten Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de yaptığı konuşmada TÜGVA’nın Türkiye’de milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetişmesi için gençlere yönelik yaptığı çalışmaları takdir ettiklerini söyledi. Külcü “TÜGVA İl Temsilciliği olarak Çorum’da önemli işler başaracağınıza inanıyorum. Gençlere yönelik yapacağınız çalışmalarda belediye olarak gereken neyse biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız.” dedi ve TÜGVA İl Temsilciliği görevine atanan Kerep Ölçer’e yeni görevinde başarılar diledi.

10 Temmuz 2017
404 kez görüntülendi