TÜGVA’dan Başkan Gül’e hayırlı olsun ziyareti

Başkan Gül, “Gençlik teşkilatlarını çok önemsiyorum”

TÜGVA Çorum İl Temsilcisi Kerep Ölçer ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül,Üstat Necip Fazıl Kısakürek’in dediği gibi “Zaman bendedir ve mekân bana emanettir şuurunda bir gençlik…” Bizde böyle bir gençlik arzuluyoruz. Gençlerimizin vatan, millet, bayrak,Allah ve Peygamber sevgisi ile yetişmesini istiyoruz. Gençlerimizde bu değerlere bağlılık olmazsa gençliğimiz büyük tehlikelerle karşı karşıya demektir dedi.

Gül, “O yüzden, TÜGVA gibi kuruluşlar vatanını milletini seven gençlerimizi organize olmasında, vatanına milletine hizmet etme bilinci konusunda önemli görevler icra ediyorlar. TÜGVA gibi manevi değerleri esas alan kurumlar Türkiye genelinde örgütlenerek vatanına, milletine, devletine katkı sağlayan bu amaçla yaşayan gençleri birleştiren, onların motivasyonunu artıran kurumlardır. Gençlik teşkilatlarını çok önemsiyorum TÜGVAda bundan birisi.Ben size ve yönetime gelen yeni arkadaşlarımıza da başarılar temenni ediyorum. Önümüzdeki süreçte birlikteyapacağımız faaliyetlerimiz de olacak” dedi.

TÜGVA Çorum İl Temsilcisi Kerep Ölçer ise, birlikte güzel çalışmalar yapacağız.Biz gençlik vakfı olduğumuz için Belediye Başkanımız Zeki Gül her zaman yanımızdaydı. Daha önceki görevlerinde de bu vesileyle hep yanımızda durdu.Bundan sonrada inşallah birlikte güzel hayırlı çalışmalar icra edeceğiz diye konuştu.

14 Şubat 2018
423 kez görüntülendi