Turan’dan Başkan Gül’e hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Koordinatörü Hacı Turan, Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Hacı Turan’a AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, 9 yıldan beri başkan yardımcısı olarak çalıştığı Çorum Belediyesi’nde bundan sonra da teşkilatla uyum içerisinde çalışacaklarının altını çizdi. Eski Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün çalışmalarına katkı sağlayarak, ellerinden gelen gayreti göstereceklerini kaydeden Başkan Zeki Gül, “İnşallah bundan sonra da teşkilatlarımızla, il başkanımızla, milletvekillerimizle birlikte gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İnsanları en iyi şekilde memnun edecek bir çalışma şekliyle çalışacaklarının altını çizen Belediye Başkanı Zeki Gül, “İnşallah bize bu görevi veren Sayın Cumhurbaşkanımızın güvenine layık olabilmek için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcımız ve Karadeniz Bölge Koordinatörümüz Hacı Turan’a ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Hacı Turan: Zeki Gül, Çorum için avantaj

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Koordinatörü Hacı Turan, Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaretinde yaptığı konuşmada Başkan Zeki Gül’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Çorum Belediyesi’nin AK Parti İl Teşkilatı ile birlikte Çorum’a bundan sonra da güzel hizmetlerde bulunacaklarına inandığını ifade eden Hacı Turan, “Milletvekillerimiz el birliği içerisinde güzel çalışmalar yapıyor. İl, kadın ve gençlik teşkilatlarımız bir uyum içerisinde Belediyemizle çalışmalarını yürütüyor. Teşkilatlarımızdan biz memnunuz. İnşallah bu birlikteliğimiz devam edecek. Zeki Gül Başkanımızın tecrübeli olması Çorum için bir avantaj. Muzaffer Bey’in bıraktığı yerden güzel hizmetlerine devam edecek. Yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Durmak yok hizmete devam” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ da yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Zeki Gül’e çalışmalarında tam destek vereceklerini söyledi. Karadağ, “Vereceğimiz desteğin Çorum’a katkı olarak döneceğini biliyoruz. Başkanımızın tecrübesi ve öngörüleriyle yarım kalan önemli hizmetleri tamamlayarak yeni projeleri de halkımızın hizmetine sunmasını bekliyoruz”  dedi.

06 Şubat 2018
409 kez görüntülendi