Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

8°C kapalı

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

8°C kapalı

Haberler

Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor

Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor

8 Temmuz 2022 Cuma

Kurban Bayramı öncesi yaptığı temizlik ve bakım çalışmaları ile şehri bayrama hazırlayan Çorum Belediyesi’nin mezarlıklarda yaptığı bakım uygulaması vatandaşlardan övgü aldı.

Şehri köşe bucak Kurban Bayramına hazırlayan Çorum Belediyesi, mezarlıklarda yaptığı bakımlarla vatandaşların kabir ziyaretlerini daha nezih ortamlarda yapmalarını sağlıyor. Kabristan ziyaretinin bizim dinimizde önemli bir yeri olduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Şehrin genelinde bayram temizliği yaptık ama bunların en önemlisi mezarlıklarımızı köşe bucak temizledik, bakımlarını yaptık. Hemşehrilerimiz kabir ziyaretlerini daha nezih ortamlarda yapsınlar diye tüm kolaylığı sağladık” dedi ve tüm Çorumluların Kurban Bayramını şimdiden tebrik etti.

Vatandaşlardan belediyeye teşekkür
Arife sebebiyle kabir ziyareti yapan Çorumlular, mezarlıkların temizliği ve bakımı için Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti. Belediyenin kabir ziyaretinde kabirlere su dökmesi için su tankerleriyle mezarlığın çeşitli yerlerine su koyması da vatandaşları oldukça memnun etti. 

Foto Galeri

Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor Kabir ziyaretleri nezih ortamda yapılıyor

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü