Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

17°C açık

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

17°C açık

Hizmet Rehberi

Fatura ve Borç Ödemeleri

Son güncelleme: 22 Kasım 2022 Salı

Belediyemize Emlak Vergi, Su, İlan Reklam ve Çevre Temizlik Vergisi, İdari Para Cezaları ve diğer Cezalar ile Kira vb. Ödemeleri farklı ödeme seçenekleri ile yapılabilir.
Bu ödeme seçenekleri şunlardır;
Şahsen Belediyemizin veznelerine ve ödeme noktalarına gelerek TC Kimlik Numaranız ile,
Online ödeme seçeneklerini kullanarak, (e-Belediye, Bankaların Ödeme sayfaları, EFT/Havale, Posta Çeki ve Dış ödeme noktaları)

Hizmetten Nasıl Yararlanılır?

Veznelerden Ödeme İşlemi: Belediyemize ait ve anlaşmalı ödeme noktalarına gelerek hem borcunuzu öğrenebilir hem de nakit veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme işlemi yapılabilecek vezneler; Belediye Hizmet Binası giriş katı vezneleri Buhara Kültür Merkezi veznesi Kale Kültür Merkezi veznesi Aktif bank ödeme noktaları Faturamatik (Sadece Su Fatura ödemesi)

e-belediye İle Ödeme İşlemi: https://ebelediye.corum.bel.tr/ adresi üzerinden sicil numarası, Su abone numarası veya TC Kimlik bilgileriyle ödeme yapılabilir.  Gerçek kişiler TC Kimlik no ile tüzel kişiler vergi kimlik numarası ile ödeme yapabilir. Sicil Numaraniz ile Telefon Numaranizin Eslesmemesi Durumunda Mesai Saatleri icinde (0364) 333 0 333 Numarali Telefondan Bilgilerinizi Guncelletebilirsiniz. Webden ödeme için: tıklayınız

E-devlet ile Ödeme İşlemi: e-belediye üzerinden üyelik gereksinimi olmadan e-devlet kullanıcı bilgileriyle giriş yapılarak ödeme yapılabilir. 

EFT/Havale ile Ödeme İşlemi: Çorum Belediye Başkanlığı Ziraat Bankası Çorum Şubesi TR98 0001 0000 7830 9681 3250 03 IBAN nolu hesaba borç tutarı, açıklama kısmına TC Kimlik ve Vergi No belirtilerek havale edilebilir.

Posta Çeki ile Ödeme İşlemi: PTT şubelerinden Posta Çeki Hesap No: 216771 yazarak ve açıklama alanına Sicil No, TC numarası ve ödenecek borç tanımlaması yapılarak(Örneğin; Su borcu, emlak vergisi v.b.) ödeme yapabilir.

Banka Şubeleri ödeme İşlemi: Halk Bank, Ziraat Bank ve Deniz Bank veznelerinden sicil numarası veya TC Kimlik bilgileriyle ödeme yapılabilir.

Hizmetin Verilmesini Etkileyecek/Engelleyecek Durumlar

Online ödemelerde üyelik işlemi mükellef bilgileri ile ilgili şahıs tarafından yapılmalıdır.
EFT/Havale ve Posta çeki ile ödemelerde Sicil ve ve ödenmek istenen borç türü belirtilmelidir.

Online Müracaat Adresi

https://ebelediye.corum.bel.tr/

İlgili Müdürlük

Mali Hizmetler Müdürlüğü

Kunduzhan Mahallesi, Farabi Caddesi, No: 22, Çorum Belediyesi Hizmet Binası C Blok, Kat: 2

0364 225 08 10 – 1330

[email protected]

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü