Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C kapalı

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C kapalı

Vefat Edenler

26 Şubat 2010 Cuma

Firdevs ÖLÇER

Ömer,Mustafa ve Ali ÖLÇER in Anneleri Firdevs ÖLÇER vefat etmiştir. Allah Rahmet eyleye.

  • Boğabağı köyü
26 Şubat 2010 Cuma

Narin ÖZCAN

Yusuf,Gürsel,Muharrem,Nurzel,ve Ayzel in Anneleri,Tarık NARMAN ın Kayın validesi Fındıklı Köyünden Gelme Narin ÖZCAN vafat etmiştir. Allah Rahmet eyleye.

  • Fındıklı Köyü
26 Şubat 2010 Cuma

Ali Rıza ÇALMAN

Dost Haber gazetesi sahibi Sadık ÖRGEL in kayınpederi, Hamza ve Kenan ÇALMAN ın Babaları Ali Rıza ÇALMAN vefat etmiştir Merhumun cenazesi Bugün Saat 10.00 da Göğüs Hastalıkları Hastanesinden alınarak, Kale Mahallesi Karanfil sokakta bulunan evine götürülecek Ali Rıza ÇALMAN dahasonra Merkeze bağlı Kadıderesi köyünde toprağa verilecek .Allah Rahmet eyleye.

  • Kadıderesi Köyü
25 Şubat 2010 Perşembe

Hüseyin GÖKNAR

İnalözü Köyünden gelme Zaman Gazetesinde Çalışan Zekeriya GÖKNAR ın Babası Hüseyin GÖKNAR vefat etmiştir Merhumun cenazesi Ulucami de kılınacak Ö ğle namazından sonra Ulumezar da toprağa verilecektir, Allah Rahmet eyleye.

  • Merkez / Ulumezar
25 Şubat 2010 Perşembe

Medine HASİPEK

Ö ğretmen İbrahim HASİPEK , Belediye çalışanlarından Hamze HASİPEK in Anneleri ve Belediye eski Başkan Yardımcılarından Necip CIDIK ın Kayınvalidesi Medine HASİPEK vefat etmiştir Merhumenin cenazesi Bugün Saat 11 de Göğüs Hastalıkları hastanesi morgundan alınarak Ö ğle namazından sonra Deniz Köyünde Toprağa verilecektir. Allah Rahmet eyleye.

  • Deniz Köyü
25 Şubat 2010 Perşembe

Sultan TOPRAKCI

Selahattin TOPRAKCI nın Kayın validesi Nevruz ve Fevzi TOPRAKCI nın Anneleri Sultan TOPRAKCI vefat etmiştir Merhumenin cenazesi Bugün Saat 11 den sonra Yaylacık Köyünde Toprağa verilecek Allah Rahmet eyleye.

  • Yaylacık Köyü
24 Şubat 2010 Çarşamba

Osman ÇITAK

Şekerbey Köyünden gelme Çimento Fabrikasından emekli Osman ÇITAK vefat etmiştir. Merhumun Cenazesi Ulucamide Kılınacak İkindi namazıdna sonra Ulumezarda Toprağa verilecektir. Allah Ramet eyleye.

  • Merkez / Ulumezar
24 Şubat 2010 Çarşamba

Seydi DEMİRAL

Altı nokta Körler derneği Üyesi Seydi DEMİRAL vefat etmiştir. Merhumun cenazesi Ö ğle Namazından sonra Kınık Deller köyünde Toprağa verilecektir, Allah Rahmet eyleye.

  • Kınık deller Köyü
24 Şubat 2010 Çarşamba

Hacı Ahmet BELLİ

Elektrikci Ekrem YURTTUTAR ın dayısı Hacı Ahmet BELLİ vefat etmiştir Merhumun cenazesi Ö ğle namazından sonra Abdalata Köyünde toprağa verilecektir. Allah Rahmet eyleye

  • Abdalata köyü
24 Şubat 2010 Çarşamba

Nurten ÇAKIR

Soğuk su köyenden gelme, Yusuf ÇAKIR ın gelini, Ergül ÇAKIR ın eşi, Babağolu Köyünden gelme, Turan DİLMEN in kızı Nurten ÇAKIR vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi Ulucami de kılınacak öğle namazından sonra Ulumezar da defnedilecektir. Allah Rahmet eyleye.

  • Merkez / Ulumezar

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü