Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C açık

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C açık

Haberler

2022’de çok önemli işler yaptık, 2023’te daha da güzellerini yapacağız

2022’de çok önemli işler yaptık, 2023’te daha da güzellerini yapacağız

31 Aralık 2022 Cumartesi

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, 2022 yılında Çorum Belediyesi’nin çok önemli işler yaptığını, yaptıkları çalışmalarla Çorum’u hak ettiği hizmetlerle buluşturduklarını belirterek 2023’te daha güzel hizmetlerle Çorum halkına hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.

 

Başkan Aşgın, yaptığı açıklamada göreve geldikleri günden beri yaptıkları çalışmalarla altyapıdan parklara, yenilenebilir enerji kaynaklarından asfalt çalışmalarına, sosyal belediyecilikten şehir estetiğine yönelik çalışmalara, spordan sanata kadar Çorum halkının beklenti ve talepleri doğrultusunda çok güzel hizmetler ürettiklerini vurguladı. Aşgın, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Çorum’umuzda adeta destan yazıyoruz. Gençlerimize, kadınlarımıza, özel bireylerimize, yaşlılarımıza, kısaca toplumun tüm kesimlerine yönelik çalışmalar yürütüyoruz. 2022’de gece gündüz çalışarak şehrimize kazandırdıklarımızı, 2023’te de durmadan, yorulmadan daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olacağız. 2022 Çorum için çok güzel geçti, inşallah 2023 daha güzel çalışmaların, insanlarımıza daha çok hizmet ettiğimiz bir yıl olacak.” ifadelerini kullandı.

 

 

“Hemşehrilerimizin memnuniyeti bizlerine en büyük motivasyonu”

 

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, göreve geldikleri günden beri yaptıkları çalışmaların Çorum halkı tarafından benimsenmesini ve Çorum halkının duyduğu memnuniyetin kendilerini daha çok çalışmaya yönlendirdiğini ifade etti.

 

2022 yılı içerisinde pek çok alanda yapılan anket ve kamuoyu araştırmasında Çorum Belediyesi’ne ve şahsına gösterilen teveccühün gurur vesilesi olduğunu ifade eden Başkan Aşgın, “2022 Çorum için çok güzel anılarla geride kalıyor. Projelerimizin yaklaşık % 74’ünü tamamladığımız bir yıl oldu. Her şeyden önemlisi de bu hizmetlerimizden vatandaşlarımızın büyük oranda memnuniyetlerini ifade etmesi, yapılan kamuoyu araştırmalarında ve anketlerde defaatle hep en başarılı iller arasında gösterilmesi bizi gururlandırdı. Bir araştırma şirketi tarafından birkaç gün önce ilan edilen sonuçlar da bunu tasdikler nitelikte. Türkiye genelinde oyunu artıran 6 belediyeden biriyiz. AK Partili belediyeler içerisinde 7., Türkiye geneli ise 16. Sırada yer alıyoruz. İnşallah 2023’te daha çok çalışacak, hemşehrilerimizin talep ve beklentilerini daha çok karşılayacak, Çorum’umuz için daha çok hizmet edeceğiz.” diye konuştu.

 

Dr. Halil İbrahim Aşgın, bir araştırma şirketine göreTürkiye genelinde 2022 yılının en başarılı il belediye başkanları arasında yer aldı. Aşgın aynı zamanda 2019 yerel seçimlerindeki oy oranını anket sonucuna göre artıran 6 belediye başkanından biri oldu. 

Foto Galeri

2022’de çok önemli işler yaptık, 2023’te daha da güzellerini yapacağız

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü