Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

1°C hafif kar yağışlı

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

1°C hafif kar yağışlı

Haberler

“Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu

“Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu

5 Eylül 2022 Pazartesi

Çorumlu Obası Gençlik Kamp Merkezi hafta sonu anneler ve çocuklarıyla doldu taştı. Anneler ve çocukları, geçtiğimiz hafta sonu unutulmaz bir kamp yaşadı.Bu yıl ilk defa düzenlenen “Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu.

 

Çorum Belediyesi, her kesimden ve her yaştan insana hitap eden birbirinden farklı etkinliklerle Çorum’un sosyal ve kültürel yaşamına renk katmaya devam ediyor. Çorum Belediyesi, “En Baba Kamp” etkinliklerinin bir benzerini de anne ve çocukları için gerçekletirdi. Bu yıl ilk kez düzenlenen “Anne-Çocuk Kampı” Çorumlu Obası’nda yapıldı. Çocuklarıyla birlikte kampa katılan anneler, hafta sonu Çorumlu Obası’nın yatılı misafiri oldu.

 

Dolu dolu geçen kamp etkinliklerinde hoşça vakit geçiren anneler ve çocuklar, unutamayacakları bir hafta sonu yaşadı. Çorum Belediyesi tarafından sunulan ikramlarla birlikte kamp ateşi etrafında sıra dışı bir gece geçiren misafirler, sanatsal ve sportif etkinliklere de katılarak stres attı.

 

Kamptaki etkinliklere Vali Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi ile Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın eşi Feyza Aşgın da konuk oldu.

 

Çorum Belediyesi’nin düzenlediği “Anne-Çocuk Kampı” katılımcılardan tam not aldı. Düzenlenen etkinliklerle doğanın tadını çıkaran anne ve çocuklar, kampla ilgili düşüncelerini dile getirirken Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a ve Çorum Belediyesi’ne teşekkür etti, kampın her yıl tekrarlanmasını istedi.


Foto Galeri

“Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu “Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu “Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu “Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu “Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu “Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu “Anne-Çocuk Kampı” renkli görüntülere sahne oldu

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü