Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C hafif kar yağışlı

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C hafif kar yağışlı

Haberler

Acil durum destek ekibine eğitim

Acil durum destek ekibine eğitim

15 Eylül 2022 Perşembe

Çorum Belediyesi bünyesinde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde oluşturulan ekiplere ilk yardım, yangın söndürme, arama kurtarma ve tahliye eğitimleri verildi.

Çorum Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince hazırlanan risk analizi ve acil durum planına göre oluşturulan destek ekipleri Sağlık İl Müdürlüğü tarafından verilen ilk yardım eğitiminin ardından İtfaiye Müdürlüğünde eğitimlerine devam ediyor.

İlk yardım ekibi, yangın söndürme ekibi, arama kurtarma ve tahliye ekibinin eğitim programının ikinci aşaması olan yangın söndürme, arama kurtarma ve tahliye eğitimlerini Çorum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personelleri veriyor. Ekiplere verilen dersler bünyesinde ev ve iş yerlerinde kullanıcı kaynaklı çıkan yangınlar, elektronik eşyalardan ve elektrik tesisatlarından kaynaklı yangınlar, yangınlara müdahale etme yöntemleri, yangından etkilenen kişi ve kişileri tahliye etme yöntemleri, olası doğal afetler ve kazalarda arama kurtarma ve müdahale teknikleri konularında eğitimler verildi. 

Foto Galeri

Acil durum destek ekibine eğitim Acil durum destek ekibine eğitim Acil durum destek ekibine eğitim Acil durum destek ekibine eğitim Acil durum destek ekibine eğitim

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü