Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

8°C kapalı

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

8°C kapalı

Haberler

Belediye toplu ulaşımda her geçen gün kaliteyi artırıyor

Belediye toplu ulaşımda her geçen gün kaliteyi artırıyor

30 Eylül 2022 Cuma

Çorum Belediyesi, toplu ulaşımda kaliteyi artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Toplu ulaşımı tamamen kendi bünyesinde vermeye başlayan Belediye, şoförlere yönelik de düzenli olarak eğitim seminerleri düzenliyor.

 

Turgut Özal İş Merkezi Belediye Konferans Salonunda gerçekleşen seminerde B sınıfı İş Güvenliği ve Uzmanı Özlem Ekmekci Terzi iş kazası sayılan haller, karşılaşılan riskler ve önlemler, yorgun ve uykusuz araç kullanmama, ilk yardımın önemi, yaralanmalı kazalarda yapılması gerekenler, güvenli sürüş kuralları, yangın söndürme teknikleri, yangın işaret ve acil çıkış ilk yardım levhaları konuları hakkında bilgiler verdi.

Eğitim seminerine Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Memduh Uygun da katıldı. Ulaşım hizmetleri personeline yönelik eğitim programlarının bundan sonra da devam edeceğini vurgulayan Lemzi Çöplü, “Bu eğitimlerimizin amacı toplu ulaşımdan faydalanan hemşehrilerimizin memnuniyetlerini artırmaktır. Burada sizin ikili ilişkileriniz çok önemli. Amacınız sadece seferleri tamamlamak olmasın. Hemşehrilerimizi rahat bir şekilde memnun ederek yerlerine ulaştırmak olsun. Trafik kurallarına uyalım. Duraklara araç parkı dışında mutlaka yakın duralım. Her hangi bir olumsuzluk durumunda münakaşaya girmeden kibar ve nazik bir şekilde durumu aktaralım. Kılık kıyafet ve tıraş konularına hassasiyet gösterelim” diye konuştu. 

Foto Galeri

Belediye toplu ulaşımda her geçen gün kaliteyi artırıyor Belediye toplu ulaşımda her geçen gün kaliteyi artırıyor Belediye toplu ulaşımda her geçen gün kaliteyi artırıyor Belediye toplu ulaşımda her geçen gün kaliteyi artırıyor Belediye toplu ulaşımda her geçen gün kaliteyi artırıyor Belediye toplu ulaşımda her geçen gün kaliteyi artırıyor Belediye toplu ulaşımda her geçen gün kaliteyi artırıyor

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü