Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C az bulutlu

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C az bulutlu

Haberler

Belediye vezneleri, merkezde de hizmete devam ediyor

Belediye vezneleri, merkezde de hizmete devam ediyor

26 Ocak 2023 Perşembe

Çorum Belediyesi, vatandaşların hizmetlere erişimini kolaylaştırmak amacıyla vezne ve tahsilat işlemlerini şehir merkezinde de sürdürüyor.

 

2023 yılı itibariyle Farabi Caddesi’ndeki yeni binasına taşınan Çorum Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için tüm birimleri tek çatı altında toplamıştı. Vatandaş odaklı hizmet politikası benimseyen Çorum Belediyesi, yeni binaya ek olarak eski hizmet binası giriş katında bulunan vezne hizmetlerini de sürdürüyor. Vatandaşların en çok ihtiyaç duyduğu su ve emlak vergisi gibi tahsilat işlemleri, yeni binada olduğu gibi eski yerinde de yapılabiliyor.

Ayrıca Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Hürriyet Meydanı, Recep Tayyip Erdoğan Caddesi ve Necip Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezi yanında olmak üzere 3 farklı noktada hizmet vermeye devam ediyor.

Foto Galeri

Belediye vezneleri, merkezde de hizmete devam ediyor Belediye vezneleri, merkezde de hizmete devam ediyor Belediye vezneleri, merkezde de hizmete devam ediyor Belediye vezneleri, merkezde de hizmete devam ediyor Belediye vezneleri, merkezde de hizmete devam ediyor

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü