Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

22°C parçalı bulutlu

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

22°C parçalı bulutlu

Haberler

Belediyeden “Down Sendromu Farkındalık Günü” etkinliği

Belediyeden “Down Sendromu Farkındalık Günü” etkinliği

21 Mart 2023 Salı

Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, “21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü” sebebiyle Çomar Barajı Sosyal Tesislerinde düzenlenen etkinlikte gönüllerince eğlendi.

 

Engelli bireylerin sosyalleşmelerine katkı sağlayan Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde düzenlediği etkinlikle özel bireylere keyifli bir gün yaşattı. Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencilerinin katıldığı kutlama programı renkli görüntülere sahne olurken, etkinlikte doyasıya eğlenen engelli öğrenciler pasta kesip kutlama yaptı.

Çorum Belediyesi olarak engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak için hizmet ürettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Bugün downsendromlu kardeşlerimizin günü. Kardeşlerimiz, gönüllerince eğlenerek bu günü kutladılar. Rabbim, sizlere hizmetkâr eylediği için binlerce kez şükrediyorum.” diye konuştu. 

Foto Galeri

Belediyeden “Down Sendromu Farkındalık Günü” etkinliği Belediyeden “Down Sendromu Farkındalık Günü” etkinliği Belediyeden “Down Sendromu Farkındalık Günü” etkinliği Belediyeden “Down Sendromu Farkındalık Günü” etkinliği Belediyeden “Down Sendromu Farkındalık Günü” etkinliği

2023 © Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü