Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

15°C açık

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

15°C açık

Haberler

Binevler Kavşağına alt geçit...

Binevler Kavşağına alt geçit...

12 Mart 2010 Cuma

Karayolları Bölge Müdürü Abdulkadir Uraloğlu bugün Çorum`a gelerek Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile birlikte Belediyede bir süre proje ile ilgili görüşmeler yaptı. Belediye`de yapılan toplantıya Başkan Yardımcıları Nurettin Karakaya ile Alper Zahir`de hazır bulundu.


Belediye Başkanı muzaffer Külcü, daha önce hazırlanan Burun çiftliği ile Binevler kavşağı projelerindeki revizyon isteklerinin, Karayolları Bölge Müdürü Abdulkadir Uraloğlu`nun talebi olumlu karşılayarak yeni bir proje hazırlandığını söyledi.


Başkan Muzaffer Külcü ile Abdulkadir Uraloğlu daha sonra birlikte Binevler Kavşağı`nda incelemelerde bulundu.Yapılan incelemelerde açıklamada bulunan Başkan Muzaffer Külcü, Kavşakların modern şehre uygun şekilde yapılacağını söyledi.Başkan Külcü, teknik incelemeni ardından Binevler Kavşağında projeyi tamamlayacaklarını ve Binevler Kavşağı`na altgeçit yapılacağını söyledi.

Karayolları Samsun Bölge Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ise Çorum`da öncelikli olarak Burunçiftlğine bir kavşak yapacaklarını, kavşak ile ilgili projenin tamamlandığını belirterek, projesinin 2010 yazı bitmeden tamamlanarak trafiğe açılacağını söyledi.

Uraloğlu, “Belediye Başkanımızın talepleri değerlendirdik. Binevler Kavşağının alt geçit yapılması uygun bulduk. Şuanda teknik çalışmaları devam ediyor. En kısa sürede kavşaklar için kazma vurulacak”; şeklinde konuştu.


Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü