Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

22°C parçalı bulutlu

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

22°C parçalı bulutlu

Haberler

Camilerde Ramazan temizliği

Camilerde Ramazan temizliği

22 Mart 2023 Çarşamba

Çorum Belediyesi, Ramazan ayı öncesi il merkezindeki cami ve mescitlerde temizlik çalışması başlattı.

Çorum Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan ayı için il merkezindeki camilerin temizliğini gerçekleştiriyor.  Yıl boyunca periyodik olarak cami ve mescitlerde temizlik çalışmaları sürdüren Çorum Belediyesi, vatandaşların Ramazan’da ibadetlerini rahat bir şekilde yapabilmeleri için camilerde detaylı temizlik çalışması yapıyor.

Ramazan ayı nedeniyle ibadethanelerde hummalı bir çalışma yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Dr.Halil İbrahim Aşgın, sosyal belediyecilik alanında yaptıkları faaliyet ve çalışmaların toplumun bütün kesimlerini kapsadığını dile getirdi.  Cami ve ibadethanelerin temizliği noktasında çok hassas olduklarını söyleyen Başkan Aşgın, Çorum’daki ibadethanelerin temizliğini düzenli olarak yaptıklarını vurguladı.  Başkan Aşgın, “İbadethanelerimizi tertemiz yaparak Ramazan ayına hazırlıyoruz. Ramazan ayının tüm İslam alimine hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Foto Galeri

Camilerde Ramazan temizliği Camilerde Ramazan temizliği Camilerde Ramazan temizliği Camilerde Ramazan temizliği Camilerde Ramazan temizliği Camilerde Ramazan temizliği Camilerde Ramazan temizliği

2023 © Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü